LUKS SPORT Z KULTURĄ ZSO WYDMINY - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Harmonogram 1996 i starsi

 

 

 

MazuryWydminy Cup 2011

Kategoria 1996 i starsi:

 

Grupa A

1 - Gawlik Arena

2 - Mazuchówka

3 - LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy

4 - Stoldar

 


Grupa B

5 - Jankes Grądzkie

6 - Galacticos

7 - Mazur Wydminy I

8 - Mazur Wydminy II

 

Harmonogram 1 kolejki – 29 maja 2011 (niedziela):

Mecze trwają 2 x 12 minut (2 minuty przerwy) Grupa A

1

15.00

Gawlik Arena

-

Mazuchówka

……:……

3

16.00

LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy

-

        Stoldar

……:……

5

17.00

Gawlik Arena

-

LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy

……:……

7

18.00

Mazuchówka

-

Stoldar

……:……

Mecze trwają 2 x 12 minut (2 minuty przerwy) Grupa B

2

15.30

Jankes Grądzkie

-

Galacticos

……:……

4

16.30

Mazur Wydminy I

-

Mazur Wydminy II

……:……

6

17.30

Jankes Grądzkie

-

Mazur Wydminy I

……:……

 

 

 

Harmonogram 2 kolejki – 19 czerwca 2011 (niedziela):

Mecze trwają 2 x 12 minut (2 minuty przerwy) Grupa A

2

15.30

Gawlik Arena

-

Stoldar

……:……

4

16.30

Mazuchówka

-

LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy

……:……

6

17.30

Gawlik Arena

-

Mazuchówka

……:……

Mecze trwają 2 x 12 minut (2 minuty przerwy) Grupa B

1

15.00

Galacticos

-

Mazur Wydminy II

……:……

3

16.00

Jankes Grądzkie

-

Mazur Wydminy II

……:……

5

17.00

Galacticos

-

Mazur Wydminy I

……:……

7

18.00

Jankes Grądzkie

-

Galacticos

……:……

 

Harmonogram 3 kolejki – 17 lipca 2011 (niedziela):

Mecze trwają 2 x 12 minut (2 minuty przerwy)

1

15.00

LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy

-

        Stoldar

……:……

3

16.00

Gawlik Arena

-

LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy

……:……

5

17.00

Mazuchówka

-

Stoldar

……:……

Mecze trwają 2 x 12 minut (2 minuty przerwy) Grupa B

2

15.30

Mazur Wydminy I

-

Mazur Wydminy II

……:……

4

16.30

Jankes Grądzkie

-

Mazur Wydminy I

……:……

6

17.30

Galacticos

-

Mazur Wydminy II

……:……

 

 

 

Harmonogram 4 kolejki – 14 sierpnia 2011 (niedziela):

Mecze trwają 2 x 12 minut (2 minuty przerwy) Grupa A

1

15.00

Gawlik Arena

-

Stoldar

……:……

3

16.00

Mazuchówka

-

   LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy

……:……

Mecze trwają 2 x 12 minut (2 minuty przerwy) Grupa B

2

15.30

Jankes Grądzkie

-

Mazur Wydminy II

……:……

4

16.30

Galacticos

-

Mazur Wydminy I

……:……

 

17.00 Półfinał 1 – miejsce 1 grupa A vs. miejsce 2 grupa B

17.30 Półfinał 2 – miejsce 2 grupa A vs. miejsce 1 grupa B

Harmonogram 5 kolejki – 18 września 2011 (niedziela):

 

Zespoły, które zajęły 4 miejsce w grupie A i B.

 

Zespoły, które zajęły 3 miejsce w grupie A i B.

 

Zespoły, które przegrały mecze półfinałowe.

 

Zespoły, które wygrały mecze półfinałowe.

Godzina 16.00 uroczyste wręczenie nagród.

 

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Sport z Kulturą” ZSO Wydminy

(Marek Ostrowski 509 371 163), (Ewelina Ostrowska 501 310 961)

 

Kontakt


 Ludowy Uczniowski

Klub Sportowy

"Sport z Kulturą"

ZSO Wydminy

11-510 Wydminy,

ul. Kajki 23

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.

Plac Grunwaldzki 9,

11-500 Giżycko

69 2030 0045 1110 0000 0161 0130

KRS:0000372279

Dariusz Sawczuk - prezes - tel. 791382030

Bartłomiej Osior- trener dziewczynek- tel.505010916

Marek Ostrowski - trener chłopców - tel.509371163

e-mail: sportzkultura@wp.pl

Reklama

Kalendarium

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

29

09-2017

piątek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 31, wczoraj: 24
ogółem: 150 353

statystyki szczegółowe