Mazury Wydminy Cup 2011
Kategoria 1997 - 1999:
Grupa B |
1 - FC Tymbark (Gimnazjum Wydminy) |
2 - LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy I |
3 - LUKS Sport z Kulturą Wydminy Dziewczyny |
4 - SP Zelki |
Grupa B |
5 - Amators Pozezdrze |
6 - LUKS Sport z Kulturą Wydminy II |
7 - Gawlik Arena |
8 - LUKS |
Harmonogram 1 kolejki – 28 maja 2011 (sobota):
Mecze trwają 2 x 12 minut (2 minuty przerwy) Grupa A
1 |
10.30 |
FC Tymbark (Gimnazjum Wydminy) |
- |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy I |
……:…… |
3 |
11.30 |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy dziewczyny |
- |
SP Zelki |
……:…… |
5 |
12.30 |
FC Tymbark (Gimnazjum Wydminy) |
- |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy dziewczyny |
……:…… |
7 |
13.30 |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy I |
- |
SP Zelki |
……:…… |
Mecze trwają 2 x 12 minut (2 minuty przerwy) Grupa B
2 |
11.00 |
Amators Pozezdrze |
- |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy II |
……:…… |
4 |
12.00 |
Gawlik Arena |
- |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy III |
……:…… |
6 |
13.00 |
Amators Pozezdrze |
- |
Gawlik Arena |
……:…… |
Harmonogram 2 kolejki – 18 czerwca 2011 (sobota):
Mecze trwają 2 x 12 minut (2 minuty przerwy) Grupa A
2 |
11.00 |
FC Tymbark (Gimnazjum Wydminy) |
- |
SP Zelki |
……:…… |
4 |
12.00 |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy I |
- |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy dziewczyny |
……:…… |
6 |
13.00 |
FC Tymbark (Gimnazjum Wydminy) |
- |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy I |
……:…… |
Mecze trwają 2 x 12 minut (2 minuty przerwy) Grupa B
1 |
10.30 |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy II |
- |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy III |
……:…… |
3 |
11.30 |
Amators Pozezdrze |
- |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy III |
……:…… |
5 |
12.30 |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy II |
- |
Gawlik Arena |
……:…… |
7 |
13.30 |
Amators Pozezdrze |
- |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy II |
……:…… |
Harmonogram 3 kolejki – 16 lipca 2011 (sobota):
Mecze trwają 2 x 12 minut (2 minuty przerwy)
1 |
10.30 |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy dziewczyny |
- |
SP Zelki |
……:…… |
3 |
11.30 |
FC Tymbark (Gimnazjum Wydminy) |
- |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy dziewczyny |
……:…… |
5 |
12.30 |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy I |
- |
SP Zelki |
……:…… |
Mecze trwają 2 x 12 minut (2 minuty przerwy) Grupa B
2 |
11.00 |
Gawlik Arena |
- |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy III |
……:…… |
4 |
12.00 |
Amators Pozezdrze |
- |
Gawlik Arena |
……:…… |
6 |
13.00 |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy II |
- |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy III |
……:…… |
Harmonogram 4 kolejki – 13 sierpnia 2011 (sobota):
Mecze trwają 2 x 12 minut (2 minuty przerwy) Grupa A
1 |
10.30 |
FC Tymbark (Gimnazjum Wydminy) |
- |
SP Zelki |
……:…… |
3 |
11.30 |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy I |
- |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy dziewczyny |
……:…… |
Mecze trwają 2 x 12 minut (2 minuty przerwy) Grupa B
2 |
11.00 |
Amators Pozezdrze |
- |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy III |
……:…… |
4 |
12.00 |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy II |
- |
Gawlik Arena |
……:…… |
12.30 Półfinał 1 – miejsce 1 grupa A vs. miejsce 2 grupa B
13.00 Półfinał 2 – miejsce 2 grupa A vs. miejsce 1 grupa B
Harmonogram 5 kolejki – 18 września 2011 (niedziela):
Zespoły, które zajęły 4 miejsce w grupie A i B.
Zespoły, które zajęły 3 miejsce w grupie A i B.
Zespoły, które przegrały mecze półfinałowe.
Zespoły, które wygrały mecze półfinałowe.
Godzina 12.00 uroczyste wręczenie nagród.
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Sport z Kulturą” ZSO Wydminy
Marek Ostrowski 509 371 163, Ewelina Ostrowska 501 310 961
Ludowy Uczniowski
Klub Sportowy
"Sport z Kulturą"
ZSO Wydminy
11-510 Wydminy,
ul. Kajki 23
Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.
Plac Grunwaldzki 9,
11-500 Giżycko
69 2030 0045 1110 0000 0161 0130
KRS:0000372279
Dariusz Sawczuk - prezes - tel. 791382030
Bartłomiej Osior- trener dziewczynek- tel.505010916
Marek Ostrowski - trener chłopców - tel.509371163
e-mail: sportzkultura@wp.pl
|
dzisiaj: 151, wczoraj: 36
ogółem: 284 327
statystyki szczegółowe