Mazury Wydminy Cup 2011
Kategoria 2000 i młodsi:
1 - Mamry Giżycko |
2 - LUKS Sport z Kulturą Wydminy A |
3 - LUKS Sport z Kulturą Wydminy B |
4 - Czerwone Diabły Gawliki Wielki |
Harmonogram 1 kolejki – 28 maja 2011 (sobotae):
Mecze trwają 2 x 12 minut (2 minuty przerwy)
1 |
9.00 |
Mamry Giżycko |
- |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy A |
……:…… |
2 |
9.30 |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy B |
- |
Czerwone Diabły Gawliki Wielkie |
……:…… |
3 |
10.00 |
Mamry Giżycko |
- |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy B |
……:…… |
Harmonogram 2 kolejki – 18 czerwca 2011 (sobota):
Mecze trwają 2 x 12 minut (2 minuty przerwy)
1 |
9.00 |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy A |
- |
Czerwone Diabły Gawliki Wielkie |
……:…… |
2 |
9.30 |
Mamry Giżycko |
- |
Czerwone Diabły Gawliki Wielkie |
……:…… |
3 |
10.00 |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy A |
- |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy B |
……:…… |
Runda rewanżowa
Harmonogram 3 kolejki – 16 lipca 2011 (sobota):
Mecze trwają 2 x 12 minut (2 minuty przerwy)
1 |
9.00 |
Mamry Giżycko |
- |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy A |
……:…… |
2 |
9.30 |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy B |
- |
Czerwone Diabły Gawliki Wielkie |
……:…… |
3 |
10.00 |
Mamry Giżycko |
- |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy B |
……:…… |
Harmonogram 4 kolejki – 13 sierpnia 2011 (sobota):
Mecze trwają 2 x 12 minut (2 minuty przerwy)
1 |
9.00 |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy A |
- |
Czerwone Diabły Gawliki Wielkie |
……:…… |
2 |
9.30 |
Mamry Giżycko |
- |
Czerwone Diabły Gawliki Wielkie |
……:…… |
3 |
10.00 |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy A |
- |
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy B |
……:…… |
Harmonogram 5 kolejki – 18 września 2011 (niedziela):
Godzina 9.00 mecz o 3 miejsce.
Zespoły, które zajęły 3 i 4 miejsce w grupie.
Godzina 9.30 mecz o 1 miejsce.
Zespoły, które zajęły 1 i 2 miejsce w grupie.
Godzina 10.00 uroczyste wręczenie nagród.
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Sport z Kulturą” ZSO Wydminy
Marek Ostrowski 509 371 163), (Ewelina Ostrowska 501 310 961
Ludowy Uczniowski
Klub Sportowy
"Sport z Kulturą"
ZSO Wydminy
11-510 Wydminy,
ul. Kajki 23
Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.
Plac Grunwaldzki 9,
11-500 Giżycko
69 2030 0045 1110 0000 0161 0130
KRS:0000372279
Dariusz Sawczuk - prezes - tel. 791382030
Bartłomiej Osior- trener dziewczynek- tel.505010916
Marek Ostrowski - trener chłopców - tel.509371163
e-mail: sportzkultura@wp.pl
|
dzisiaj: 5, wczoraj: 9
ogółem: 285 224
statystyki szczegółowe