LUKS SPORT Z KULTURĄ ZSO WYDMINY - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Aktualności

XI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

  • autor: admin, 2011-05-11 21:55

 

XI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ  "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU" CZYLI MISTRZOSTWA POLSKI CHŁOPCÓW U-10

 

Eliminacje gminne 14.05.2011 Godzina 13.00 Boisko Orlik 2012 Gawliki Wielkie

 

1

 A – LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy A

2

 B -  Aktywni SP Wydminy

3

 C - ZS Gawliki Wielkie „Czerwone Diabły”

4

 D – LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy B


 

 

 

 

 

 

Mecze trwają 2 x 12 minut z przerwą 3 minutową.

 

1

13.00

A – LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy A

-

B -  Aktywni SP Wydminy

20 : 0

2

13.30

C - ZS Gawliki Wielkie „Czerwone Diabły”

-

D – LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy B

7 : 3

3

14.00

B -  Aktywni SP Wydminy

-

D – LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy B

0 : 10

4

14.30

A – LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy A

-

C - ZS Gawliki Wielkie „Czerwone Diabły”

10 : 0

5

15.00

C - ZS Gawliki Wielkie „Czerwone Diabły”

-

B -  Aktywni SP Wydminy

5 : 0

6

15.30

A – LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy A

-

D – LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy B

10 : 2


LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy A – Dawid Król, Dawid Pakisz, Jakub Pietryczka, Krystian Żagunis, Kamil Paszkowski, Dawid Strzałko, Ireneusz Jeleniewicz, Paweł Jegor, Maciej Cywiński, Michał Rożenko, Rafał Kułak, Szymon Kordowski i Kacper Murawski.

 

Wyróżnienia – Maciej Cywiński 15 bramek, Michał Rożenko 13 bramek, Dawid Strzałko – najlepszy zawodnik.

 

Organizacja LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy – Ewelina i Marek Ostrowscy

Pomoc – Krystyna Peliszko


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [702]
 

autor: ~fvhhCpEyjPXVg 2011-06-21 03:42:46

avatar You’re on top of the game. Thanks for shairng.


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kontakt


 Ludowy Uczniowski

Klub Sportowy

"Sport z Kulturą"

ZSO Wydminy

11-510 Wydminy,

ul. Kajki 23

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.

Plac Grunwaldzki 9,

11-500 Giżycko

69 2030 0045 1110 0000 0161 0130

KRS:0000372279

Dariusz Sawczuk - prezes - tel. 791382030

Bartłomiej Osior- trener dziewczynek- tel.505010916

Marek Ostrowski - trener chłopców - tel.509371163

e-mail: sportzkultura@wp.pl

Reklama

Kalendarium

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

29

09-2017

piątek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 16, wczoraj: 24
ogółem: 150 338

statystyki szczegółowe